Pomogę Ci spełnić marzenia o życiu pełnym energii i radości :)

Czym się zajmuję?

Dodaję skrzydeł – zawodowo. Od kilkunastu lat za pomocą najróżniejszych działań wspieram ludzi w rozwoju zawodowym i osobistym, pomagając im wydobyć z siebie to, co w nich najlepsze.

Jako psycholog i trener zarządzania przygotowywałam i prowadziłam programy rozwojowe dla osób z różnych zakątków świata. Uwielbiam patrzeć jak ludzie wzrastają stając się najlepszą wersją siebie.

Od niedawna pasję wspierania rozwoju poszerzyłam o fantastyczną wiedzę jaką okazała się Ajurweda. Ukończyłam Szkołę Agni Ajurweda i postanowiłam dzielić się moją miłością do życia w zgodzie z naturą i czuję się szczęśliwa mogąc inspirować innych.

Kim jestem?

Mam na imię Ewka, jestem miłośniczką natury. Uwielbiam rodzinne spacery wśród drzew, wycieczki w góry, chodzenie boso po rozgrzanym piasku. Mogę godzinami wpatrywać się w morskie fale słuchając ich cudownego, uspakajającego szumu, uwielbiam zapach igieł sosnowych w gorący dzień i wieczory przy kominku w deszczową pogodę.

Kocham rodzinne spotkania przy starym stole, skrzypienie drewnianych schodów. Ujmują mnie ozdoby i dodatki z drewna, lnu i innych tworzyw naturalnych – zawsze tak miałam. Czas spędzony z bliskimi w otoczeniu natury daje mi najwięcej radości i napełnia mnie energią do działania.

Dbam o to, co jem i co przygotowuję dla najbliższych. Zależy mi, by były to smaczne potrawy zrobione ze świeżych, prostych składników. Nie jestem jednak mistrzem kuchni. Co więcej, najsmaczniejsze potrawy przyrządzają mój mąż i syn 🙂 Mam jednak naturę obserwatora i widzę jak jedzenie wpływa na nasze siły i samopoczucie. To powoduje, że szukam wspólnego języka z garnkami. Na blogu dzielę się wypróbowanymi i niezbyt skomplikowanymi przepisami, które pozwalają skorzystać z Ajurwedy w polskich realiach 🙂

Kiedy poznałam Ajurwedę zorientowałam się, że całe życie nią żyłam, tylko o tym nie wiedziałam 🙂 Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia. Okazała się dopełnieniem łączącym moje dotychczasowe pasje i brakującym elementem, którego całe życie szukałam. Niech moja historia będzie inspiracją dla Wszystkich, którzy chcą ruszyć po zdrowie i czuć się najlepiej na świecie.

Zapraszam do poczytania mojego bloga!

Dla kogo to miejsce?

Wyobraź sobie najpiękniejsze miejsce na świecie. Jest tam dokładnie tak, jak chcesz, żeby było. Wyobraź sobie w nim siebie. Tam właśnie czujesz się najlepiej, czujesz, że nic nie musisz, a chcesz, bo czujesz się sobą. Do takiego miejsca z Ajurwedą pod pachą pragnę Cię zaprosić 🙂 Gotowi?

To miejsce dla wszystkich miłośników zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą. Nie, tu nie chodzi o zdrowy styl życia dla samego stylu. Tu chodzi o zdrowie, czyli fantastyczne samopoczucie, chęć do życia, miłość płynącą prosto z serca, pragnienie dzielenia się ze światem wszystkim, co najlepsze, o chęć do działania, o szczery uśmiech każdego poranka. Jak to się robi? Można zacząć od teorii, albo od praktyki 🙂 Z tego miejsca serdecznie zapraszam Cię na konsultacje.

A jeśli obce Ci są jakiekolwiek diety? Tym lepiej, bo Ajurweda to nie kolejna dieta:) tylko energetyzujący styl życia. Z doświadczeniem psychologicznym i trenerskim, wspartym monumentalną wiedzą z zakresu Ajurwedy oraz prywatnym doświadczeniem życiowym pomogę Ci odnaleźć siebie, pokażę jak to konkretnie zrobić, by żyć w zgodzie ze sobą i swoimi marzeniami, wykorzystując swoje najmocniejsze strony – innymi słowy zbudować platformę, z której będziesz czerpać korzyści na długie lata!
Zastanawiasz się czy to możliwe?

Nie tak dawno temu nie miałam pojęcia, że można tak żyć. Wydawało mi się, że codzienne przydżumienie i niechcemisizm to norma, z którą jakoś trzeba sobie radzić.

Dziś wiem, że to właśnie zdrowie i radość jest normą. Uważam to za swój największy sukces życiowy. Sukces ten każdego dnia rozwijam małymi kroczkami, ponieważ nadal uczę się by być jeszcze lepszym wsparciem dla innych. Moja codzienna praca to czysta przyjemność i niesamowita przygoda!

Na stronie udostępniam praktyczne pomysły i całą serię materiałów, gotowych do pobrania i wdrożenia od zaraz.

Czym to miejsce różni się od innych? Moje porady i proste strategie to nie kolejna zdrowotna nowinka. One mają wsparcie w 5000 lat doświadczenia, a moim celem jest przedstawienie ich tak by były łatwe do wdrożenia od zaraz dając realne rezultaty 🙂

Nic się jednak samo nie wydarzy. Nawet najlepiej spisana teoria nie zadziała bez praktyki. Od siebie, z serca mówię: Spróbuj, daj szansę sprawdzonej wiedzy, ona zawsze działa. Żeby uzyskać sukces potrzebujesz kilku minut dziennie, aby poczytać i zastosować teorię w praktyce. Codziennie. Kluczowa jest Twoja systematyczności we wdrażaniu zaleceń krok po kroku. Dlatego zapraszam serdecznie zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z wszystkimi nowościami!

Cudownie, że jesteś. Koniecznie daj znać, jak mogę Ci pomóc 🙂

Ewka