Konsultacje

Czym są konsultacje i czego się po nich spodziewać?

Konsultacje to pojedyncze spotkanie lub cykl kilku spotkań, których celem jest zaznajomienie Cię ze sposobami samodzielnego dbania o zdrowie. Pierwsze spotkanie służy ustaleniu punktu wyjścia, czyli poznaniu jaka jest Twoja unikalna natura wg Ajurwedy (dosza). Dowiesz się na nim, jakie produkty spożywcze są dla Ciebie najbardziej wskazane, a jakich Ty konkretnie powinnaś unikać. Dostaniesz propozycje dań wraz z przepisami oraz zalecenia wstępne, budujące Twoje zdrowie. Na koniec spotkania ustalimy i dokładnie omówimy szczegółowy plan działania.

Kolejne spotkania dostarczają wsparcia, które zwłaszcza w początkowym etapie będzie bardzo pomocne. Dadzą możliwość uzyskania odpowiedzi na szereg pojawiających się pytań, doprecyzowania działań, poszerzenia zaleceń. W miarę zainteresowania, przyjrzymy się jaka jest Twoja aktualna sytuacja psychofizyczna. I otrzymasz zalecenia dotyczące również tej sfery życia. Dostaniesz wskazówki dotyczące aktywności fizycznej najlepiej wspierającej Twoje zdrowie.

Na dalszym etapie pokażę Ci jak dzięki Ajurwedzie poznać i rozwijać swoje najmocniejsze strony, oraz powiem Ci jak sobie radzić z tymi słabszymi. Poruszymy temat relacji interpersonalnych czy radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Celem jest uzyskanie przez Ciebie takiej wiedzy i uważności, by samodzielnie wybierać produkty i aktywności najbardziej korzystne dla Ciebie i Twojego zdrowia.

Dla kogo przewidziane są konsultacje?

  • Dla osób zdrowych, które chcą dowiedzieć się jak odżywiać się w zgodzie ze swoją naturą by to zdrowie jak najdłużej utrzymać
  • Dla par starających się o dzieci
  • Dla kobiet w ciąży pragnących dowiedzieć się jak wspierać zdrowie swoje i dziecka
  • Dla rodziców, którzy chcą wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe dla siebie i swoich dzieci
  • Dla osób, które zaobserwowały u siebie dolegliwości związane z układem trawiennym np. IBS, SIBO
  • Dla osób, które cierpią z powodu alergii, czy nietolerancji pokarmowych
  • Dla osób, z chorobami autoimmunologicznymi

Na konsultacje umawiam się na terenie Krakowa i okolic. Istnieje też możliwość konsultacji online.

Zapraszam serdecznie!

Zaznaczam też, że konsultacje zdrowotne w oparciu o Ajurwedę nie zastępują wizyty lekarskiej.